עספור פרק 14 לצפייה ישירה


עספור פרק 14 – צפייה ישירה

העונה הראשונה, שעלתה ב-7 במרץ 2010, מתארת את סיפוריהם של ארבעה גברים ירושלמים, הגרים בתוך אוטובוסים נטושים בחווה שבבעלותו של מוטי (שלום מיכאלשווילי) אותה הוריש לו סבו שנפטר.

מוטי, איציק (עוז זהבי), קצר (גיא עמיר) וניוטון (חנן סביון) מגלים כי על השטח בו הם גרים ישנו חוב מצטבר של 750,321 ש”ח מימי סבו של מוטי.

עקב כך, מוטי מחפש דרכים לכסות את החוב, אך בדרך נתקל בקשיים, עד שעמית (דן שפירא) מציע לרכוש את השטח בסכום של 50 אלף דולר בידיעה שהשטח שווה הון עתק בשל תיכנוני העייריה לבנות באותו שטח יחידת דיור.

ואולם, באמצע חתימת החוזה בין מוטי לעמית במעמד של חברתו שיר (אפרת דור), מגיע איציק ומפציר במוטי לא לחתום על החוזה, בעקבות הידיעה שהוא קיבל שהשטח בו הם עומדים שווה הרבה יותר מהחוב המצטבר.

מוטי מתחיל להבין אט אט שהשטח שבו ניהל את חייו שווה בעצם את חזרתו לחיים הנורמטיביים וכי הדבר בהישג ידו רק אם הוא ישיג את סכום החוב, 750,321 ש”ח. מכאן, הוא מנסה בכל דרך להשיג את הכסף עבור כיסוי החוב.

זהו המסע בו מוטי גורר אחריו את שלושת חבריו (איציק, קצר וניוטון) להתחלת החיים החדשים, אך בדרך הם נתקלים בבעיות רבות שמכשילים את מטרתם. המסע הזה גורר אחריהם שלל מצבים ורגעים שונים לאורך העונה, עד הרגע שבו הם יצליחו להשיג את הכסף.


About admin